Connect with us

Finans & Ekonomi

YENİ FORD PUMA, TÜRKİYE’DE…

Ford’un en yeni SUV modeli Puma; şık ve sportif tasarımı, inovasyonun ön planda tutulduğu teknolojik donanımı, ergonomisi ve hayatı kolaylaştıran diğer özellikleriyle dikkat çekiyor. MegaBox çözümü ve yıkanabilir 456 litrelik bagaj hacmiyle geniş bir yükleme alanına sahip. 12.3 inçlik dijital gösterge paneli, şık açılış ekranı ve sürüş modlarına göre değişen konfigürasyonlarıyla çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Puma, Ford’un Türkiye’deki otomobillerinde bir ilk niteliğindeki ve “yüksek performans ve üstün yakıt verimliliği sağlayan” yenilikçi 1.0L 155PS EcoBoost Hibrit teknolojisiyle de öne çıkıyor. 1.0L 125 PS Ecoboost benzinli motor ise 7 ileri otomatik şanzımanla konfor ve performansı birleştiriyor.

 

Yeni Ford Puma, ‘Style’ ve ‘ST-Line’ donanımlarıyla Türkiye piyasasında. ‘Style’ donanımdaki iki seçenekten biri 1.0lt EcoBoost 95PS PS benzinli 6 ileri manuel, diğeri ise 1.0L Ecoboost 125PS 7 ileri otomatik. Seçeneklere ‘ST-Line’ donanımda 1.0L EcoBoost Hibrit 155PS 6 ileri manuel de ekleniyor.

Özgür Yücetürk-Ford Otosan Pazarlama Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı

“GÖZ ALICI TASARIM, İLERİ TEKNOLOJİ VE YENİLİKÇİ FONKSİYONLAR”
Ford Otosan Pazarlama Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk, Yeni Ford Puma’nın göz alıcı tasarımının ileri teknoloji ve yenilikçi fonksiyonaliteyle birleştiğini söylüyor: “Ford olarak, SUV ve SUV esintili crossover modellerimizi farklı müşteri gruplarının taleplerine uygun olarak çeşitlendiriyor ve farklılaştırıyoruz. Geçtiğimiz ay pazara sunduğumuz SUV’deki amiral gemimiz yeni Ford Kuga ciddi talep görüyor. Merakla beklenen crossover modelimiz Yeni Puma da Ford SUV dünyasındaki yerini aldı. Yeni Ford Puma dikkatleri üzerine çeken tasarımının yanı sıra kullanıcılara geleceği bugünden yaşatacak güvenlik, konfor ve sürüş teknolojileri sunarak otomobil kullanımını ve hayatı kolaylaştırıyor.”

“ECOBOOST HİBRİT TEKNOLOJİSİYLE VERİMLİ VE ÇEVRECİ SÜRÜŞ”
Yücetürk, sınıfının en büyük bagaj hacmiyle yeni Ford Puma’nın B segmenti araçlardaki en önemli handikaplarından birine son verdiğini belirtiyor: “Ayrıca, 5 farklı sürüş modu, benzinli motora eşlik eden 7 ileri otomatik şanzıman, kişiselleştirme olanağı sunan 12,3 inçlik dijital gösterge ekranı, gelişmiş 8 inç dokunmatik ekran ile SYNC Araç içi Bilgi Eğlence Sistemi ve kablosuz şarj ünitesi gibi özellikler sayesinde sürücülere zahmetsiz ve bağlantılı bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Yeni Ford Puma, Türkiye’de ilk defa bir otomobilde sunduğumuz yenilikçi Ecoboost hibrit teknolojisi ile de verimli ve çevreci sürüş vaat ediyor. Ford SUV dünyasında yerini alan Yeni Puma’yı müşterilerimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

 

Yeni Ford Puma, 192.500 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla yetkili satıcılarda.

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir