Connect with us

Finans & Ekonomi

3’ÜNCÜ ASKERİ LOJİSTİK VE DESTEK ZİRVESİ-DLSS…

Savunma sektöründe faaliyet gösteren sanayicilerin, yerli ve yabancı askeri lojistik uzmanlarının, akademisyenlerin ve karar vericilerin katılımıyla 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek 3’üncü Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi – DLSS’de, pek çok ikili ticari görüşmenin yapılması ve sektörün ihracatını destekleyecek iş birliği anlaşmalarının imzalanması bekleniyor.

 

Türkiye’nin alanındaki tek etkinliği Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi – DLSS’nin 3’üncüsü, 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara Hilton Garden Inn Gimat’ta gerçekleşecek.

DLSS’te Türk savunma sanayinin en yeni lojistik projeleri görücüye çıkacak ve sektörün geleceğini belirleyecek konular ele alınacak.

İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMALARI
Savunma sektöründe faaliyet gösteren sanayicilerin, yerli ve yabancı askeri lojistik uzmanlarının, akademisyenlerin ve karar vericilerin katılacağı zirvede, pek çok ikili ticari görüşmenin yapılması ve sektörün ihracatını destekleyecek iş birliği anlaşmalarının imzalanması bekleniyor.

ASKERİ LOJİSTİĞİN GELECEĞİ
DLSS’deki bazı oturum başlıkları şöyle: Askeri Lojistiğin Geleceği, Askeri Tüm Alanlarda Lojistik Uygulamaları, Dijitalleşen Lojistik Destek Yönetimi ve Özel Mühendislik Çalışmaları. Zirvede yerli ve yabancı uzmanlar özel sunumlarla katılımcıları bilgilendirecek.

KATILIMCI FİRMALAR
Cargo Partner, KINAY, ODS Lojistik, ASELSAN, Roketsan, Turkish Cargo, FNSS, HAVELSAN, DASAL Havacılık ve MilSOFT gibi savunma sanayisinin önemli firmaları zirvenin katılımcıları arasında.

3. Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi – DLSS’ye ilişkin detaylar şu linkte:
http://www.dlssummit.org

Bizi Paylaşın