Connect with us

Kültür - Sanat

ZAİM GÜVENÇ, 35’İNCİ SANAT YILINI KUTLADI…

35’inci sanat yılını kutladığı geceyi “Seneler Sürer Her Günüm” diye isimlendiren Zaim Güvenç, 35 yılın sanatla geçen her anını dolu dolu yaşadığını belirterek “İyi ki tiyatro oyunlarında ve sinema filmlerinde rol aldım, iyi ki yönettim ve iyi ki şarkı söyledim. İzleyicilerimle el ele vererek yıllar geçti gitti. Birlikte nice yıllara…” dedi.

 

Zaim Güvenç, 35’inci sanat yılını kutladı.

Zaim Güvenç, tiyatro, sinema ve müzikteki 35’nci sanat yılını sahnede verdiği konserle kutladı. Unutulmayan birçok şarkıyı seslendiren, anılarını paylaşan ve uzun yıllardır birlikte çalıştığı sanatçı dostlarını anan Güvenç, kendini dinlemeye gelen kalabalık topluluğa yılların nasıl geçip gittiğini anlayamadığını söyledi.

“SANATLA GEÇEN HER ANIMI DOLU DOLU YAŞADIM”
35’inci sanat yılını kutladığı geceyi “Seneler Sürer Her Günüm” diye isimlendiren Güvenç, 35 yılın sanatla geçen her anını dolu dolu yaşadığını belirterek “İyi ki tiyatro oyunlarında ve sinema filmlerinde rol aldım, iyi ki yönettim ve iyi ki şarkı söyledim. İzleyicilerimle el ele vererek yıllar geçti gitti. Birlikte nice yıllara…” dedi.

 

Sanatçı Zaim Güvenç en son hem yönettiği hem de Yeşim Salkım’la baş rolü oynadığı Eğreti Gelin Lâdik filmiyle izleyicilerinin karşısına çıktı.

İLK ADIM ANKARA SANAT TİYATROSU…
1988 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan Zaim Güvenç, birçok tiyatro oyunu, film ve dizide rol aldı. Beş bine yakın filmde seslendirme yaptı. İlk filmi Düttürü Dünya’da Kemal Sunal’ın oğlunu canlandırdı. En son hem yönettiği hem de Yeşim Salkım’la baş rolü oynadığı Eğreti Gelin Lâdik filmiyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sanatçı son beş yıl içinde yayınladığı Gönlü Bana Düşmedi, Haz, Bir Kalp Hikâyesi ve Tutuş isimli dört tekliyle müzikte de isminden söz ettirdi.

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir