Connect with us

Finans & Ekonomi

CUMHURİYET’İN 100’ÜNCÜ YILI ENERJİSİYLE RÜZGÂRIN YÜZYILI…

7-8 Kasım 2023 tarihli ve “Cumhuriyet’imizin 100’üncü Yılı’nda Rüzgârın Yüzyılı” temalı 12’nci Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi’ndeki Türk Tedarikçi Günü’nde “Avrupa rüzgâr tedarik zincirindeki en üst düzey karar vericileri Türkiye rüzgâr sanayisinin temsilcileri” bir ayaya gelecek.

 

12’nci Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi, 7-8 Kasım 2023 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. “Cumhuriyet’imizin 100’üncü Yılı’nda Rüzgârın Yüzyılı” temalı organizasyona, yurt içi ve dışından 3 bini aşkın sektör profesyonelinin bekleniyor.

SEKTÖRE YÖN VERECEK İNOVASYONLAR…
Kongre kapsamındaki Geleceğin Rüzgârı adlı birinci toplantıda “rüzgâr enerji yatırımlarıyla ilgili süreçler ve yeni depolamalı lisanslar dışında rüzgâr enerjisinin yakın geleceğini şekillendirecek enerji depolama, deniz üstü rüzgâr, hidrojen gibi gelişen teknolojileri takip etme ve sektörün geleceğine yön verecek inovasyonlar” konuşulacak.

TÜRK TEDARİKÇİ GÜNÜ…
İkinci toplantı Türk Tedarikçi Günü’nde “Avrupa rüzgâr tedarik zincirindeki en üst düzey karar vericileri Türkiye rüzgâr sanayisinin temsilcileri” bir ayaya gelecek. Üçüncü toplantı Kariyer Festivali’nde “yarının çalışanlarına sektörün bugünden tanıtılması” amaçlanıyor.

AÇIK KÜRSÜ…
Açık Kürsü isimli dördüncü toplantıdaysa, “şirketler geliştirdikleri en yenilikçi hizmet, uygulama ve çözümleri birebir” anlatma fırsatına erişecek. Ayrıca fuar alanındaki stantlarda kongreye katılan şirketler ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Detaylı bilgiler http://www.turek.org.tr  adresinde.

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir