Connect with us

Reel Sektör

GASTRONOMİ SEKTÖRÜ “GASTROSHOW’DA” BULUŞUYOR…

Turizm Medya Grubu ve Gastronomi Turizmi Derneği  (GTD) iş birliğiyle düzenlenen “Gastro Show” başlıyor. “ACE of MICE” etkinliğiyle eş zamanlı 28-30 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Açık Alan – ICC’de gerçekleşecek organizasyon, gastronomi sektörünü bir araya getirecek.

Gastronomi turizminin gelirini artırma ve Türk Mutfağını dünyaya tanıtmak amacıyla hayata geçen Gastro Show’da, bu yıl 160 katılımcı ve 50 konuşmacı gastronomi sektörüne dair güncel gelişmeleri “7 Şehir, 7 Bölge, 7 Ülke” başlığı altında masaya yatıracak.

DOME ÇADIR KONSEPTİ KURULACAK
Covid-19 tedbirlerinin uygulanacağı etkinlikte; “dome çadır” konsepti kurulacak. Bir çadırda, Türk mutfağına ait geleneksel yiyeceklerle ilgili workshop’lar gerçekleşirken, diğer dome konferans alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şefleri ve konuşmacılar, dünya gastronomi trendlerine dair tüm gelişmeler üzerine bilgilendirici oturumlar yapacak.

ULUSLARARASI İŞ FIRSATLARI
Katılımcılar deneyim alanı içinde 360 derece Video Mapping Show esnasında master şeflerin sunumlarını deneyimleme fırsatı bulacak. B2B Alanında Gastronomi acentaları, uluslararası etkinlik ajansları ve otellerin consiage müdürleriyle yüz yüze toplantılar yaparak yeni iş fırsatlarına erişebilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.gastroshowturkey.com

Bizi Paylaşın
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021 Kobi Yaşam .