Connect with us

Finans & Ekonomi

8’İNCİ TÜRKİYE KADIN DİREKTÖRLER KONFERANSI 19 KASIM’DA…

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından düzenlenen 8’inci “Türkiye Kadın Direktörler Konferansı” 19 Kasım’da online gerçekleşecek. “Kapsayıcı ve Eşitlikçi Bir Gelecek” temalı konferansta “2020 Yönetim Kurulunda Kadın Türkiye Raporu” da açıklanacak.

 

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun bu yıl 8’incisini düzenlediği Türkiye Kadın Direktörler Konferansı; IMF Strateji, Politika ve İnceleme Dairesi Başkanı Ceyla Pazarbaşıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak. 19 Kasım Perşembe günü iki oturum halinde çevrimiçi yapılacak etkinlikte alanında uzman isimler konuşacak.

YÖNETİM KURULLARINDA ÇEŞİTLİLİKTE DÜNYADAN ÖRNEKLER
Egon Zehnder Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere’nin moderatörlüğündeki “Yönetim Kurullarında Çeşitlilikte Dünyadan Örnekler” başlıklı ilk panelde Yüzde 30 Kulübü Yönlendirme Komitesi üyesi Mary Gouide ile Catalyst Başkanı ve CEO’su Lorraine Hariton söz alacak.

Melsa Ararat-Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu Direktörü

YÖNETİM KURULLARINDA VE ÜST YÖNETİMDE CİNSİYET EŞİTLİĞİ
TESEV Araştırma Direktörü Itır Akdoğan’ın moderatörlüğünü üstleneceği “Yönetim Kurullarında ve Üst Yönetimde Toplumsal Cinsiyet Çeşitliliği Konusunda Gelecekteki Araştırmaların Yönü” başlıklı ikinci panelin konuşmacıları ise WHU Otto Beisheim School of Management Finans Profesörü Burçin Yurtoğlu, London School of Economics Finans Bölüm Başkanı Prof. Daniel Ferreira ve Said Business School, University of Oxford Finans Profesörü Renee Adams.

KADINLARLA GÜÇLENDİRİLMİŞ YÖNETİM KURULU ÖDÜLLERİ…
Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu Direktörü Melsa Ararat “2020 Yönetim Kurulunda Kadın Türkiye Raporu’nu” açıklayacağı konferansta, “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülleri de sahiplerini bulacak.
Konferansla ilgili detaylı bilgi https://8thiwdconferenceinturkey.com/ adresinde.

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir