Connect with us

Finans & Ekonomi

“DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK KALKINMANIN TEMEL TAŞIDIR”

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ekonomik kalkınma, Türkiye’nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir” sözünü esas aldıklarını belirten Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, “Cumhuriyet’in getirdiği demokrasi ve özgürlüğün ülke kalkınmasının temel taşı” olduğunu ifade etti.

 

 

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları dile getirdi:

 

Ayşem Sargın-YASED Başkanı.

“ATATÜRK VE CUMHURİYET’İMİZİN KURUCULARINI MİNNETLE ANIYORUZ”
“Çağdaş Türkiye’nin temellerini atan Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet’imizin kurucularını minnetle anıyoruz. Cumhuriyet’imizin getirdiği demokrasi ve özgürlükler, ülkemizin kalkınmasının temel taşıdır.

“ÜRETMEYE VE ÜLKEMİZE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Çağdaş Türkiye’nin 97’nci yılına tanıklık etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Üyelerimizle birlikte ülkemizin geleceğine her zaman güvenle bakıyoruz. Cumhuriyet’imizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ekonomik kalkınma, Türkiye’nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir’ sözünü esas alıyor, Türkiye’nin uluslararası yatırımcıları olarak bizler de bu topraklarda üretmeye ve ülkemize katkı sağlamaya devam ediyoruz. Üyelerimizle birlikte, ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasını ve rekabetçiliğini geliştirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir