Connect with us

Finans & Ekonomi

TURKCELL’DEN KÜÇÜK ESNAFA SABİT İNTERNET VE TOPLU SMS DESTEĞİ

Normale dönülmeye çalışılan Covid-19 salgını sürecinde restoran, kafe, kuaför ve taksi durağı gibi küçük işletmelere Turkcell’den destek paketi: Sabit internet ilk üç ay ücretsiz. Mesaj Üssü servisinden toplu gönderimde SMS sayısı ikiye katlandı. Uygulamaya yeni abone olanlara 500 SMS hediye. Pakette ayrıca mobil internet hediyeleri de var.

 

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Covid-19 salgınından ekonomik boyutta en fazla küçük esnafın etkilendiğini ve destek paketini “onların sesine kulak vererek” hazırladıklarını ifade etti.

Murat Erkan-Turkcell Genel Müdürü

“PAKETİMİZİ GENİŞLETEREK YENİ FAYDALAR SUNACAĞIZ”
“Sosyal mesafenin korunması için kapatılan küçük işletmelerimize yönelik destek paketimiz ile esnafımızın bu zor zamanında da yanında olmayı amaçlıyoruz.” diyen Erkan, pakete ilişkin şu bilgileri verdi: “Hizmet sektörümüzün normalleşmesine katkı sağlayacağını umduğumuz telekomünikasyon faydalarımızı sabit internet, mobil internet ve toplu SMS olmak üzere destek paketimize ekledik. Öncelikli olarak esnafımızın ilk üç aylık sabit internetini biz karşılıyoruz. Bununla birlikte mobil internet hediyelerimizle de destek olmayı amaçlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra müşterilerine SMS göndermek isteyen esnafımızın da SMS adedini ücretsiz olarak ikiye katlıyoruz. Sektörümüzde bir ilke imza atarak hazırladığımız ve küçük esnafımızın iletişim ihtiyaçlarına destek olduğumuz paketimizi her geçen gün genişleterek yeni faydalar sunmaya devam edeceğiz.”

SON BAŞVURU TARİHİ 31 AĞUSTOS
Kurumsal hat kullanan Turkcell’li esnaf, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz adresinden ve dijital operatör uygulamasından talep oluşturabilecek.

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir