Connect with us

Finans & Ekonomi

SANCAKTEPE PANDEMİ HASTANESİ’NDE VİKO KALİTESİ

Elektrik Anahtarı ve priz sektörünün lider firması Panasonic Life Solutions Türkiye, sunduğu ürün kalitesiyle geniş kapsamlı dev projelerde de tercih listesinin ilk sıralarında. En son İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hizmete açılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Pandemi Hastanesi’nde firmanın VİKO imzalı Karre serisi ürünleri ve şalt çözümleri kullanıldı.

 

70 bin metre karesi kapalı toplamda 184 bin metre kare alana kurulan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Pandemi Hastanesi; ileri teknolojiyle donatılan bütün üniteleriyle tam teşekküllü ve güvenli bir alt yapıya sahip.

“DAHA İYİ BİR YAŞAM, DAHA İYİ BİR DÜNYA”
Bunda “daha iyi bir yaşam, daha iyi bir dünya” sloganıyla ve yeni nesil teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Panasonic Life Solutions Türkiye’nin VİKO imzalı ürünlerinin de payı büyük. Rönesans İnşaat’ın hayata geçirdiği hastane projesindeki yüksek standartlar VİKO marka Karre serisi elektrik anahtarı ve prizleri ile kaçak akım algılama rölesi ve otomatlarıyla tamamlandı.

GÜVENLİ KULLANIM, TASARRUF VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ
Karre serisi elektrik anahtarları ve prizler; şıklık kavramının kendine özgü bir tarzla yorumlanan ve aynı zamanda “huzur ve güven verici” beyaz renkleriyle de beğeni topluyor. Güvenli kullanımı, tasarruf ve enerji verimliliğiyle Karre serileri hemen her noktada çözüm üretiyor. VİKO marka alçak gerilim şalt ürünleri de proje güven katıyor.

 

Bizi Paylaşın
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir